
УВАГА! Взяття крові для лабораторних досліджень буде проводитися за графіком
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! Доводимо до Вашого відома, що з 01.06.2020 року взяття крові для лабораторних досліджень буде проводитися: для пацієнтів амбулаторії ЗП-СМ № 5 смт. Новгородське – на третьому поверсі терапевтичного відділення для хронічних хворих з 07.00 до 08.00 з понеділка по п’ятницю включно; в кабінеті № 19 лабораторії КНП «ЦМЛ» з 09.00 до 11.00 за наступним графіком: [su_table] Понеділок, середа Для пацієнтів амбулаторій ЗП-СМ № 3, № 4, № 7 Вівторок, п’ятниця Для пацієнтів амбулаторій ЗП-СМ № 1, № 2, № 6 Четвер Забір крові ЛИШЕ на глікозований гемоглобін для пацієнтів всіх амбулаторій ЗП-СМ [/su_table] Також, за електронними направленнями від сімейних лікарів, клініко – діагностична лабораторія КНП «ЦМЛ» виконує наступні лабораторні дослідження БЕЗКОШТОВНО: Загальний білок в сироватці крові; Сечовина в сироватці крові; Протромбін; Коагулограма; С-реактивний білок; Амілаза крові; Білірубін (загальний,…









