Вакцинація співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька

Вакцинація співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька

Новини
Прямо зараз у КНП «ЦПМСД» відбувається вакцинація співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька, КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька, КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» диспансерне відділення міста Торецька, КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня міста Слов’янськ» диспансерне відділення №3 міста Торецька, стоматологічної поліклініки КНП «ЦМЛ» міста Торецька від Covid-19. Ми робимо це спільно зі НСЗУ в рамках проекту захисту медпрацівників України. Ми впевнені, що інфекційний захист лікаря - це запорука підтримки і допомоги пацієнтові. Завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію! [su_custom_gallery source="media: 3079,3080,3081,3082,3083,3084,3085,3086" link="lightbox" width="350" height="280" title="never"]
Детальніше
Зараз в Україні триває вакцинація від COVID-19

Зараз в Україні триває вакцинація від COVID-19

Новини
Інформація, яку варто знати: 1. Вакцинація відбувається поетапно. Спочатку вакцинують усіх, хто найбільше потребує захисту і допомагає іншим: лікарів, військових, літніх людей, соцпрацівників. 2. Щеплення — добровільні й безоплатні! 3. Всі зареєстровані вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Дізнайтеся більше @Центр громадського здоров’я України 👉 на офіційному сайті vaccination.covid19.gov.ua [su_custom_gallery source="media: 3069,3070,3071,3072,3073,3074,3075,3076" link="lightbox" width="350" height="280" title="never"]
Детальніше
ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИННИЙ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ!

ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИННИЙ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ!

Новини
В Україні Вже є вакцина! Ми Вже вакцинуємось! Я Вже вакцинувався! Дякую мобільній бригаді КНП «ЦПМД» м.Бахмут. Ви робите добре діло для захисту здоров‘я. ВАКЦИНАЦІЯ - ЄДИННИЙ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ! #ЯлікарЯвакцинуюся [su_custom_gallery source="media: 3063,3064,3065,3066" link="lightbox" width="350" height="280" title="never"]
Детальніше
В місті стартував новий етап боротьби з COVID-19

В місті стартував новий етап боротьби з COVID-19

Новини
Сьогодні, в Торецьку розпочалася вакцинація проти COVID-19. В першу чергу щеплення отримають медичні працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька, КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька, КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» диспансерне відділення міста Торецька, КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня міста Слов’янськ» диспансерне відділення №3 міста Торецька, стоматологічної поліклініки КНП «ЦМЛ» міста Торецька, які надають амбулаторну та стаціонарну допомогу населенню. Протягом першого дня вакциновано 40 осіб. Щеплення проведено за задовільним станом здоров’я та добровільної особистої згоди. Після проведення щеплення, усі вакциновані знаходились під наглядом медичних працівників протягом 30 хвилин. [su_custom_gallery source="media: 3053,3054,3055,3056,3057,3058" link="lightbox" width="350" height="280" title="never"]
Детальніше
Сьогодні, 11 березня, мобільна бригада з КНП «Центр ПМД» м. Бахмут вперше вакцинувала населення м. Торецька від ковіду

Сьогодні, 11 березня, мобільна бригада з КНП «Центр ПМД» м. Бахмут вперше вакцинувала населення м. Торецька від ковіду

Новини
 Першочергово вакцину отримали медичні працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька, КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька, КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» диспансерне відділення міста Торецька, КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня міста Слов’янськ» диспансерне відділення №3 міста Торецька, стоматологічна поліклініка КНП «ЦМЛ» міста Торецька. Всього було провакциновано 40 осіб. [su_custom_gallery source="media: 3043,3044,3045,3046,3047,3048" link="lightbox" width="350" height="280" title="never"]
Детальніше
Донеччина отримала вакцину проти COVID-19

Донеччина отримала вакцину проти COVID-19

Новини
Донецька область отримала антиковідну вакцину сьогодні вночі. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко написав у Facebook. Певна кількість доз буде спрямована військовим. 14 000 доз отримають цивільні. Вакцинацію розпочинаємо вже сьогодні - із Бахмутського району. «Плануємо, що на першому етапі цією кількістю доз з урахуванням розливу зможемо вакцинувати щонайменше 12 500 працівників медичних закладів області», - написав очільник області. Нагадаємо, що вранці 23 лютого в Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield), яку країна законтрактувала державним коштом у виробника Serum Institute через Crown Agents. Згідно з Дорожньою картою з проведення вакцинації від COVID-19 в Україні імунізація відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19,…
Детальніше
Висловлюємо подяку керівництву КНП «ЦМЛ» м. Торецька за надання гуманітарної допомоги

Висловлюємо подяку керівництву КНП «ЦМЛ» м. Торецька за надання гуманітарної допомоги

Новини
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька висловлює подяку керівництву КНП «ЦМЛ» м. Торецька за співпрацю та надання гуманітарної допомоги, яка прибула в місто 28 січня від Церков Христа з США, а саме: халати одноразові; захисні щитки; шпателя одноразові; серветки одноразові спиртові. [su_custom_gallery source="media: 2847,2848,2849,2850" link="lightbox" width="350" height="250" title="never"]
Детальніше
Подяка

Подяка

Новини
Адміністрація КНП «ЦПМСД» міста Торецька висловлює вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» за підтримку амбулаторій загальної практики – сімейної медицини в наданні гуманітарної допомоги: - дозатор безконтактний під рідину 1,2 л. з елементами живлення – 35 одиниць; - стійка для дезінфекції рук без диспенсера – 35 одиниць; - батарейка тип С, VIDEX – 280 одиниць; - зарядний пристрій, Lii PL4 – 10 одиниць. [su_custom_gallery source="media: 2823,2824,2825,2826" link="lightbox" width="350" height="250" title="never"]
Детальніше
Сьогодні – Міжнародний день боротьби з епілепсією

Сьогодні – Міжнародний день боротьби з епілепсією

Новини
Епілепсію у давні часи пов’язували із чаклунством, у середньовіччя - боялися як невиліковної хвороби, що передається через подих хворого під час нападу. У ХХІ столітті вірити та поширювати міфи про цю хворобу неприпустимо, тому нагадуємо, що потрібно знати про епілепсію і першу допомогу при нападі. 🔹 Це одне із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань. За даними ВООЗ, у світі близько 50 млн осіб мають такий діагноз, в Україні - близько 100 тисяч людей. Епілепсія – це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються. Ці напади можуть проявлятися у вигляді короткочасних мимовільних судом у якійсь із частин тіла або по всьому тілу. Напад може виглядати і як незначний провал у пам’яті, і як судоми в усьому тілі із піною з рота. 🔹 Це - не інфекційне захворювання і заразитися…
Детальніше
Семінарське заняття на тему «ГРВі та ГРИП в період пандемії. Важливість заходів вакцинації»

Семінарське заняття на тему «ГРВі та ГРИП в період пандемії. Важливість заходів вакцинації»

Новини
21.01.2021 року серед усіх медичних працівників структурних підрозділів КНП «ЦПМСД» міста Торецька в режимі он-лайн (відео нарада) проведено семінарське заняття на тему «ГРВі та ГРИП в період пандемії. Важливість заходів вакцинації». Обговорено ряд важливих питань стосовно епідемічної ситуації щодо захворюваності населення гострими респіраторними інфекціями, коронавірусом та індивідуальне, по кожному пацієнту, врахування протипоказань до вакцинації. Адміністрація КНП «ЦПМСД» міста Торецька
Детальніше