
Вакцинація співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька
Прямо зараз у КНП «ЦПМСД» відбувається вакцинація співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька, КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька, КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» диспансерне відділення міста Торецька, КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня міста Слов’янськ» диспансерне відділення №3 міста Торецька, стоматологічної поліклініки КНП «ЦМЛ» міста Торецька від Covid-19. Ми робимо це спільно зі НСЗУ в рамках проекту захисту медпрацівників України. Ми впевнені, що інфекційний захист лікаря - це запорука підтримки і допомоги пацієнтові. Завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію! [su_custom_gallery source="media: 3079,3080,3081,3082,3083,3084,3085,3086" link="lightbox" width="350" height="280" title="never"]









