
Щодо проведеної наради
Сьогодні, 03.02.2021 року, в конференц-залі КНП «ЦПМСД» міста Торецька проведено спільну нараду між лікарями амбулаторій ЗП-СМ та лікарями вузької спеціалізації КНП «ЦМЛ», де обговорено ряд важливих питань щодо маршруту пацієнта з метою своєчасного його обстеження, консультування та лікування, а саме опрацьовано питання стосовно надання медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями хірургічного, ендокринологічного, онкологічного та неврологічного профілю. [su_custom_gallery source="media: 2804,2805,2806,2807" link="lightbox" width="390" height="250" title="never"]









