
Відтепер 9 травня відзначаємо День Європи разом з країнами-членами союзу
Відтепер 9 травня відзначаємо День Європи разом з країнами-членами союзу. Це день справжньої єдності і підтримки держав, які тепер не просто наші сусіди, а справжні друзі. Наша міцність перевірена найстрашнішим – несамовитою збройною агресією росії. І скільки б ще ракет, «шахідів» та куль ці нелюди не випустили по нашій землі, нас не зламати. А підтримку наших друзів-європейців не знищити. Бо в нас спільні традиції і спільні демократичні цінності. [su_custom_gallery source="media: 7113,7114,7115,7116" limit="67" link="lightbox" width="800" height="550" title="never"]









