Взяли участь у робочій зустрічі
🤝 Директор та заступник директора нашого Центру, які входять до складу Регіональної Ради Донецької області на Відзнаку за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" взяли участь у робочій онлайн-зустрічі, організованій у рамках діяльності Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Під час зустрічі обговорювалися важливі організаційні питання, зокрема: 🔹 хід конкурсного відбору сезону 2025–2026 років 🔹 розвиток професійної спільноти та Курій Гільдії честі та гідності 🔹 інформаційна підтримка медичних ініціатив у регіонах Такі заходи сприяють обміну досвідом між медичними закладами, розвитку професійної співпраці та впровадженню нових підходів у сфері охорони здоров’я. Дякуємо організаторам за можливість долучитися до спільної роботи задля розвитку медицини та підтримки медичних працівників 🤍 https://www.facebook.com/share/p/1CuRfefBLK/

