З 1 січня 2026 року в Україні стартує масштабна програма «Скринінг здоров’я 40+», яка передбачає можливість для всіх українців віком після 40 років безкоштовно пройти комплексне обстеження на виявлення ризиків серцево-судинних захворювань і цукрового діабету за рахунок держави, отримавши 2000 гривень через застосунок Дія на спеціальну картку для оплати медичних послуг у будь-якому акредитованому медзакладі.
#чекап #здоровʼя #профілактика
