
Керівництво та колектив Торецької міської військової адміністрації вітає з Днем народження голову Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна
Шановний Вадиме Сергійовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Прийміть слова глибокої поваги та вдячності за Вашу самовіддану працю, відповідальність і щоденну турботу про жителів Донеччини у цей непростий для нашого краю час. Ваша підтримка громад, увага до потреб людей та послідовна робота задля збереження стійкості регіону є важливим внеском у майбутнє Донеччини.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мудрості у прийнятті рішень, сили духу та нових звершень на благо області та її мешканців. Нехай поруч завжди будуть надійні однодумці, а підтримка людей надихає на подальшу плідну працю.
Щиро дякуємо Вам за увагу до проблем територіальних громад, за розуміння та підтримку, які допомагають долати виклики сьогодення. Переконані, що спільними зусиллями ми наблизимо мир, відновлення та процвітання рідної Донеччини.
Нехай у Вашому житті панують добробут, родинне тепло, злагода та віра у Перемогу.
З повагою
Колектив Торецької міської
військової адміністрації
Бахмутського району Донецької області
