вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

З 28 жовтня – 3 листопада проводиться Всесвітній тиждень інсульту

Медичні працівники амбулаторій КНП «ЦПМСД» м. Торецька та гуманітарних хабів долучилися до проведення Всесвітнього тижня інсульту, Всесвітнього дня боротьби з інсультом. З пацієнтами були проведені лекції, бесіди щодо важливості дотримання заходів профілактики інсульту (важливості контролю артеріального тиску та рівня холестерину крові, лікування серцево-судинних захворювань і цукрового діабету, збалансованого харчування, фізичної активності, позбавлення шкідливих залежностей: тютюнопаління, вживання алкоголю). Будьте здорові та бережіть себе! Вчасно звертайтеся за медичною допомогою до лікаря!