вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Важлива новина для українців 40+

З 1 січня 2026 року стартує національна програма щорічного безоплатного чекапу 🩺.
Що це означає? Ви зможете раз на рік безкоштовно пройти обстеження на:
✔️ серцево-судинні захворювання
✔️ діабет
✔️ психічні розлади
Саме ці хвороби найчастіше стають причиною передчасної смертності та втрати працездатності. Але їх можна виявити на ранніх стадіях і успішно лікувати!
📌 Держава повністю оплатить чекап.
📌 Ви самі обиратимете медзаклад — державний, комунальний чи навіть приватний.
📌 Буде визначений єдиний перелік обов’язкових досліджень, щоб гарантувати якість.
👉 Мета програми — зробити профілактику звичною частиною життя і зберегти здоров’я українців.
На зображенні може бути: 2 людини, лікарня та текст