З 1 січня 2026 року стартує національна програма щорічного безоплатного чекапу

.
Що це означає? Ви зможете раз на рік безкоштовно пройти обстеження на:

серцево-судинні захворювання

діабет

психічні розлади
Саме ці хвороби найчастіше стають причиною передчасної смертності та втрати працездатності. Але їх можна виявити на ранніх стадіях і успішно лікувати!

Держава повністю оплатить чекап.

Ви самі обиратимете медзаклад — державний, комунальний чи навіть приватний.

Буде визначений єдиний перелік обов’язкових досліджень, щоб гарантувати якість.

Мета програми — зробити профілактику звичною частиною життя і зберегти здоров’я українців.