Сьогодні, 15 червня, сімейна лікарка та сімейна медична сестра КНП «ЦПМСД» м. Торецька взяли участь у тренінгу «Холодовий ланцюг та управління вакцинами» проект «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», який відбувся у м. Дніпро. Тренінг організовано за фінансової підтримки World Bank Ukraine та у співпраці з Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України. Щиро дякуємо організаторам за дуже цікавий тренінг та отримані нові знання.


