вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Участь у майстер-класі для фахівців первинної ланки медичної допомоги

Сімейні лікарки КНП «ЦПМСД» м. Торецька Лариса ПЕЦ та Марина БАЛАЛАЄВА взяли участь у дводенному майстер-класі для фахівців первинної ланки медичної допомоги з PEN протоколів: «Ведення людей із артеріальною гіпертензією та цукровим діабетом 2 типу», який відбувся 30 червня – 01 липня у м. Києві. Майстер – клас організовано Громадською організацією “Академія сімейної медицини України”. Під час майстер-класу сімейні лікарки отримали знання та навички щодо: компетенцій самодопомоги в управлінні неінфекційними захворюваннями; практичного застосування інструментів самодопомоги, зокрема при гіпертензії та цукровому діабеті; ефективних стратегій консультування та взаємодії із пацієнтами; розробки планів лікування, які враховують потреби та цілі пацієнтів. Щиро дякуємо Громадській організації “Академія сімейної медицини України” за дуже цікаві проведені майстер – класи та отриманні нові знання, які будемо використовувати в роботі.