Медичні працівники КНП «ЦПМСД» м. Торецька взяли участь у загальнонаціональній хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Пам’ятаємо, шануємо Героїв, які віддали життя за Україну! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!




