11 та 12 липня паліативна мобільна бригада спільно з представниками Благодійної місії «Віфанія» Закарпатської області, с. Поляна та Церкви спасіння м. Хуст розпочали відвідувати паліативних хворих Торецької громади та видавати продуктові набори. Також мобільна паліативна бригада провела медичний огляд пацієнтів. Відвідування паліативних хворих продовжується, набори отримають всі паліативні хворі, які знаходяться на обліку в КНП «ЦПМСД» м. Торецька.




