Сьогодні, 29 вересня, до дня захисників та захисниць України в медично-психологічному просторі «Дитина з майбутнім» провели захід “Обійми привітаннями захисників та захисниць України”. Діти виготовляли листівки, поробки, пограли в гру подорож Україною. Намалювали берегиню, яку передамо до рідного міста як оберіг.
#Вісті_з_гуманітарних_штабів

