вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Електрокардіографія (ЕКГ) вважається «золотим» стандартом для діагностики захворювань серцево-судинної системи

Електрокардіографія (ЕКГ) вважається «золотим» стандартом для діагностики захворювань серцево-судинної системиЕлектрокардіографія (ЕКГ) вважається «золотим» стандартом для діагностики захворювань серцево-судинної системи, використовується для моніторингу порушень ритму (аритмії), провідності (блокади), ішемічної хвороби серця (в т.ч. гострий інфаркт міокарда) та гіпертрофій. Цей метод дає можливість з великою точністю говорити про локалізацію, поширеність, глибину та час появи змін в серцевому м’язі.
ЕКГ є абсолютно безпечним, комфортним та доступним дослідженням. Його можна використовувати повторно та з легкістю оцінювати динаміку змін при лікуванні.
Наші поради:
✅ У віці до 30 років і при відсутності скарг рекомендовано проводити дослідження не рідше 1 разу на рік;
✅ При наявності чинників ризику (куріння, надмірна маса тіла, цукровий діабет, високий рівень холестерину, високий артеріальний тиск чи важка фізична праця) – 2 рази на рік;
✅ При наявності захворювань серцево-судинної системи чи вроджених вад серця заплануйте консультацію зі своїм лікарем. При наявності скарг (біль у грудях, задишка, запаморочення, непритомність, швидке або нерегулярне серцебиття) терміново зверніться до лікаря!
Таким чином, ЕКГ – це ефективний захід для запобігання, своєчасного виявлення та контролю серцево-судинних подій.
Як давно ви робили ЕКГ? Можливо, зараз саме час! Тому звертайтеся до свого сімейного лікаря!