Зробіть щеплення усім колективом та отримайте відповідну наліпку на вхідні двері з написом “Ми вакциновані від COVID-19”. Співробітники закладів освіти, Торецької військово-цивільної адміністрації, пенсійного фонду, поліції, УСЗН, закладів охорони здоров’я: КНП «ЦПМСД» м. Торецька, КНП «ЦМЛ» м. Торецька, Торецької філії ДУ “Донецький ОЦКПХ МОЗ”, ДУ «Торецька виправна колонія (№2), магазину «Наталка», «АТБ» та інші, в яких вже вакциновано 80% і більше % співробітників отримали свій значок про вакцинацію.
Шановні керівники підприємств, організацій та установ міста вакцинуйте своїх співробітників та відзначайте свої приміщення яскравими наліпками про те, що ваші працівники щеплені від COVID-19. Так ви розповісте всім про те, що тут дбають про співробітників і відвідувачів. Якщо Ваша організація планує масово вакцинувати своїх співробітників і досі не зробила це, то можна записатися за номером телефону «гарячої лінії» КНП «ЦПМСД» м. Торецька 095-902-29-23.
У МОЗ України раніше заявляли, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть тільки ті школи, в яких вакциновано не менше 80% вчителів, також аналогічні обмеження можуть бути введені для транспортників, підприємств громадського харчування і комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням.
Вакцинація від COVID-19 — безпечний та ефективний спосіб захиститися від важкого перебігу COVID-19 та госпіталізації. Зроби свій вибір, захисти себе та своїх рідних – вакцинуйся!
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька






















