Бути медиком завжди почесно. Бути медиком в наш час – подвиг! Сьогодні на честь свята Дня медичного працівника начальник Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Василь Чинчик та заступник начальника Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Людмила Єслюкова завітали до наших амбулаторій та привітали наш колектив зі святом. Багато теплих слів було сказано та подяка за працю у ці нелегкі для країни часи. Кожен медичний працівник вартує найвищих нагород. Дякуємо медичним працівникам!




