Ефіри будуть проводити заступники директора та лікарі КНП «ЦПМСД» м. Торецька. Перший ефір відбудеться вже завтра, 23 листопада, о 13.00 на тему: «Відповіді на найпоширеніші питання про направлення до лікарів». Проводити прямий ефір буде заступник директора з якості медичного обслуговування Лариса ПЕЦ.
Де дивитися та задавати питання:
сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/kz.cpmsp.dzer/
Підпішиться на нашу сторінку у Фейсбуці, щоб отримувати нагадування про нові ефіри!
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!
