вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Взяли участь у робочій зустрічі

 

🤝 Директор та заступник директора нашого Центру, які входять до складу  Регіональної Ради Донецької області на Відзнаку за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” взяли участь у робочій онлайн-зустрічі, організованій у рамках діяльності Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Під час зустрічі обговорювалися важливі організаційні питання, зокрема:
🔹 хід конкурсного відбору сезону 2025–2026 років
🔹 розвиток професійної спільноти та Курій Гільдії честі та гідності
🔹 інформаційна підтримка медичних ініціатив у регіонах

Такі заходи сприяють обміну досвідом між медичними закладами, розвитку професійної співпраці та впровадженню нових підходів у сфері охорони здоров’я.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до спільної роботи задля розвитку медицини та підтримки медичних працівників 🤍

 

Взяли участь у робочій зустрічі

 

https://www.facebook.com/share/p/1CuRfefBLK/