Сьогодні наш лікар став частиною психологічного тренінгу. Організатори тренінгу Благодійний фонд «Від людини до людини».
Це був корисний і натхненний досвід, який допомагає розвивати підтримку, розуміння та єдність у нашій спільноті.
Ми – спільнота, що вміє тримати одне одного. 💙💛
Дякуємо БФ «Від людини до людини» за підтримку наших медичних працівників!

