7 вересня за підтримки начальника Торецької МВА Василя Чинчика та завдяки Благодійному Фонду Едуарда Мкртчана Торецька громада отримала від ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» гуманітарну допомогу у вигляді автомобіля швидкої допомоги. Автомобіль обладнаний усім необхідним та допоможе рятувати життя і надавати життєво необхідну допомогу мешканцям Торецької громади у цей складний час.
Велика вдячність ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» за наданий транспортний засіб та Благодійному Фонду Едуарда Мкртчана за організацію доставки та передачу автомобіля. Ця підтримка є свідченням небайдужого ставлення до проблем та потреб людей, що опинились у скрутному становищі.
Дякуємо за внесок в нашу Перемогу!




