21 липня – дев’ята річниця звільнення Торецька від російської окупації. З нагоди відзначення Дня звільнення міста Торецька від російської окупації на базі медично – психологічного простору «Дитина з майбутнім» у м. Києві психолог провела для дітей ВПО захід на тему: “В пам’яті нащадків залишиться навіки “. До дев’ятої річниці визволення Торецьку від окупації ,провели тематичну бесіду про рідне місто, виготовили калаш, згадували приємні моменти з життя у місті, розглянули фото. З Торецьком у серці віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!




