Сьогодні, в Торецьку розпочалася вакцинація проти COVID-19. В першу чергу щеплення отримають медичні працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Торецька, КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька, КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» диспансерне відділення міста Торецька, КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня міста Слов’янськ» диспансерне відділення №3 міста Торецька, стоматологічної поліклініки КНП «ЦМЛ» міста Торецька, які надають амбулаторну та стаціонарну допомогу населенню. Протягом першого дня вакциновано 40 осіб. Щеплення проведено за задовільним станом здоров’я та добровільної особистої згоди. Після проведення щеплення, усі вакциновані знаходились під наглядом медичних працівників протягом 30 хвилин.






