В амбулаторіях ЗП-СМ подовжується вакцинація мешканців Торецької громади від СОVID-19! Запрошуємо всіх бажаючих мешканців міста зробити щеплення та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19. Турбота про здоров’я – твій внесок у перемогу!




