вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

У Київській області відкрито нову амбулаторію для жителів Торецької громади

6 червня у Софіївській Борщагівці Київської області відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики — сімейної медицини №10 Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Торецька.

Відкриття стало можливим завдяки підтримці Торецької міської військової адміністрації. Начальник Торецької МВА Василь Чинчик особисто взяв участь у заході.

У відкритті також взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Володимир Колесник та заступниця директора департаменту Олена Марченко.

Амбулаторія №10 — це сучасний медичний заклад, у якому створено всі умови для надання якісної, доступної медичної допомоги.

У штаті амбулаторії працюють:

  • сімейні лікарі,
  • психолог,
  • логопед,
  • невролог,
  • офтальмолог,
  • отоларинголог (ЛОР),
  • хірург,
  • кардіолог,
  • ендокринолог.

Пацієнти, які уклали декларацію із сімейним лікарем, можуть отримати:

  • безоплатні консультації, діагностику та профілактику захворювань,
  • електронні рецепти та направлення,
  • медичні довідки, лікарняні,
  • паліативну та реабілітаційну допомогу,
  • психологічну підтримку.

Медичні послуги доступні як для мешканців Київської області, так і для внутрішньо переміщених осіб.

Кожен новий медичний простір — це вклад у зміцнення системи охорони здоров’я та наближення якісної медицини до людей.

 

У Київській області відкрито нову амбулаторію для жителів Торецької громади

 

Більше фото тут: