#Вісті_з_гуманітарних_штабів
Дізнайтися більше про реабілітацію у свого сімейного лікаря!
«Центр сімейної медицини» м. Торецька починає створювати реабілітаційний простір для мешканців Торецької громади у м. Києві на базі амбулаторії №8. 💪 Реабілітація — крок до відновлення та якості життя. Реабілітація є надзвичайно важливим етапом на шляху до одужання.
Кожна четверта жінка стикається з проблемами тазового дна. На жаль, жінки не звертаються за допомогою, але вирішити ці проблеми можна отримавши послуги з реабілітації.
Жіноче здоров’я вимагає великої уваги, незалежно від віку, особливо, коли мова йде про відновлення після пологів, гінекологічних захворювань, оперативних втручань або під час менопаузи.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я і Національного інституту охорони здоров’я США, близько 24% жінок у світі стикаються з проблемами тазового дна, такими як: нетримання сечі, хронічний тазовий біль та пролапс органів малого тазу.
Але, на жаль, близько половини жінок, які страждають на дисфункцію тазового дна, не звертаються за допомогою. Основними причинами є сором, небажання обговорювати ці проблеми та хибне уявлення, що такі симптоми є «нормальною» частиною життя.
Помилково вважати, що відновлення жіночого здоровʼя включає тільки вправи Кегеля. Насправді ж реабілітація включає комплексну роботу цілої мультидисциплінарної реабілітаційної команди: вправи для зміцнення сили та витривалості мʼязів, роботу над поставою, мобільністю суглобів, роботу над дихальною системою, правильну активацію та координацію роботи мʼязів, психологічну підтримку, модифікацію способу життя та інші методи, що допомагають зміцнити м’язи тазового дна, поліпшити контроль над сечовим міхуром, зменшити біль та покращити якість життя, відновити активність та сприяти поліпшенню психоемоційного стану.
Внаслідок війни, через постійний стрес, жінки, які зазнали фізичних або емоційних травм, а також жінки, які перебувають у післяпологовому періоді, частіше страждають на хронічний тазовий біль, що може бути пов’язаний як із психологічними, так і з фізіологічними чинниками.
Реабілітація хронічного тазового болю з урахуванням біопсихосоціальної моделі сприятиме:
– зменшенню болю,
– покращенню якості життя,
– соціалізації,
– поверненню до повсякденної активності.
Реабілітація жіночого здоров’я — це про любов до себе, це крок на шляху до відновлення та початку якісного та щасливого життя. Без болю, дискомфорту та страху.
У нашому Центрі ми плануємо надавати підтримку кожному, хто потребує допомоги в реабілітації. Професійний підхід, турбота та комплексні програми забезпечують найкращі результати.
💙 Дбаймо про своє здоров’я та здоров’я близьких разом!