🤝✨ Щира вдячність за добрі справи ✨🤝
Директор нашого Центру вручила подяки представникам благодійної організації Благодійний фонд «Від людини до людини» за постійну підтримку та вагому допомогу протягом 2025 року 🤍
Завдяки вашій небайдужості, людяності та готовності допомагати у найскладніші моменти, наш заклад має змогу краще піклуватися про пацієнтів, підтримувати дітей, вразливі категорії населення та медичних працівників.
🙏 Щиро дякуємо Благодійному фонду «Від людини до людини» за партнерство, довіру та щире бажання робити добро.
Разом ми створюємо підтримку, яка дійсно змінює життя на краще.

