Сьогодні, 26.03.2021 року розпочато 2 етап вакцинації від COVID-19 в пункті щеплення на базі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №1 КНП «ЦПМСД» м. Торецька.
Були провакциновані від COVID – 19 публічні, громадські діячи нашого міста, медичні працівники та люди віком 80+.
Нагадуємо, що запис на вакцинацію здійснюється з понеділка по п’ятницю з 8 до 14 години за номером телефону 066-862-19-80 (реєстратура амбулаторії ЗП-СМ № 1), повідомивши відомості про себе. Згодом, вас викличуть на вакцинацію згідно черги або якщо будуть відмови у пріоритетних груп пацієнтів та наявності більшої кількості вакцини. Також, записатися можна за допомогою програми або порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0800 60 20 19 або стандартним шляхом через сімейних лікарів.
Продовжується формуватися список тих, хто хоче пройти вакцинацію від COVID-19. Це допоможе зрозуміти, скільки людей в цілому хочуть провакцинуватися.
З повагою,
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька








