вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Провели заходи з пацієнтами до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

#Вісті_з_гуманітарних_штабів

Медичні працівники «Центру сімейної медицини» м. Торецька спільно з представниками Торецької філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ»  на базі гуманітарному хабі Торецької громади у м. Дніпро до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом (14 листопада) провели заходи з пацієнтами, а саме: бесіди та лекції щодо профілактики факторів ризику розвитку цукрового діабету, а також факторів, пов’язаних зі способом життя – гіподинамія, хронічний стрес, неправильне харчування, паління, зловживання алкоголем. Провели вимірювання цукру та холестерину в крові, вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла у пацієнтів.

Будьте здорові та вчасно звертайтеся до свого сімейного лікаря!

 

Провели заходи з пацієнтами до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

 

https://www.facebook.com/share/p/1BabaANkuY/