#Вісті_з_гуманітарних_штабів
Медичні працівники «Центру сімейної медицини» м. Торецька спільно з представниками Торецької філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ» на базі гуманітарному хабі Торецької громади у м. Дніпро до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом (14 листопада) провели заходи з пацієнтами, а саме: бесіди та лекції щодо профілактики факторів ризику розвитку цукрового діабету, а також факторів, пов’язаних зі способом життя – гіподинамія, хронічний стрес, неправильне харчування, паління, зловживання алкоголем. Провели вимірювання цукру та холестерину в крові, вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла у пацієнтів.
Будьте здорові та вчасно звертайтеся до свого сімейного лікаря!

