вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

Працівники реабілітаційної команди нашого закладу взяли участь у фаховому навчанні

👐 Фахівці реабілітаційної команди нашого закладу взяли участь в Українсько-Австрійській Школі з Менеджменту Болю, що відбулася у місті Львів на базі
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Центру воєнної травми Superhumans.

Захід об’єднав лікарів і спеціалістів з фізичної та реабілітаційної медицини, анестезіології, неврології та психотерапії й був присвячений сучасним підходам до лікування болю на засадах доказової медицини.

Під час навчання учасники:
🔹 поглибили знання з менеджменту хронічного болю
🔹 ознайомилися з міжнародним досвідом та кращими практиками
🔹 взяли участь у практичних майстер-класах
🔹 отримали інструменти для застосування у щоденній клінічній роботі

🩺 Постійне професійне навчання наших спеціалістів — це запорука якісної, сучасної та ефективної реабілітаційної допомоги для пацієнтів.

Ми розвиваємося, навчаємося та впроваджуємо нові підходи — заради вашого здоров’я 💙

 

Працівники реабілітаційної команди нашого закладу взяли участь у фаховому навчанні

 

https://www.facebook.com/share/p/18Ds22FU5d/