Сьогодні медичні працівники КНП «ЦПМСД» міста Торецька приєднались до Всеукраїнської Акції «Запали свічку», приурочену до дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Цей вогник символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів в Україні.
