18 серпня отримали гуманітарну допомогу від Благодійного фонду «Вдячні» у вигляді милиць, ходунків, медичних засобів та виробів медичного призначення, наборів медичних одноразових, ковдр, подушок. Щиро дякуємо Благодійному фонду «Вдячні» за підтримку та надану гуманітарну допомогу. Дякуємо безмежно, що не забуваєте про медиків. Дякуємо, що підтримуєте Україну та українців! Стоїмо, стоятимемо і вистоїмо!




