20.09.2021 року відбулася зустріч та підписання Меморандуму о співпраці керівництва КНП «ЦПМСД» міста Торецька з Люксембурзьким Червоним Хрестом та Женевським Червоним Хрестом. Основна ціль цього Меморандуму – паліативна допомога, ремонту будівля пункту здоров’я в смт. Курдюмівка, допомога у лікарських засобах відділеним селам нашої громади. У ході переговорів були розглянуті такі питання: плани та написання проектів о виділенні автотранспортних засобів для обслуговування віддалених районів міста (селищ).
Керівництво висловлює вдячність Люксембурзькому Червоному Хресту та Женевському Червоному Хресту за підтримку нашого закладу, готовність прийти на допомогу і небайдужість як до мешканців міста, так і до медичних працівників.
