Напередодні новорічних свят директор Центру сімейної медицини м. Торецька Ганна Рябова привітала колективи амбулаторій №8, №9, №10, а також Центру реабілітації з прийдешнім Новим роком.
У теплій і щирій атмосфері керівниця подякувала медичним працівникам за відданість професії, відповідальну щоденну працю, турботу про пацієнтів і витримку в непростих умовах сьогодення. На знак вдячності колективам були вручені подяки за сумлінну роботу та внесок у збереження здоров’я громади.
💙 Нехай новий рік принесе мир, міцне здоров’я, натхнення та нові сили для добрих справ. Дякуємо кожному медику за вашу працю, людяність і серце, яке ви віддаєте людям щодня.

