28-29 березня 2023 року у м. Львів Бюро ВООЗ в Україні спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Національною службою здоров’я України у партнерстві з Академією сімейної медицини України провели першу Конференцію з питань первинної медичної допомоги (ПМД) після повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Керівництво КНП «ЦПМСД» м. Торецька взяло участь у заході, обмінялися знаннями з іншими спеціалістами первинної медичної допомоги, із представниками органів охорони здоров’я та міжнародними партнерами обговорили питання планування майбутнього ПМД під час та після війни. Захід також став відкритою та інтерактивною платформою для учасників, щоб обміркувати хід реформи ПМД в країні, отримані уроки та майбутній напрямок розвитку ПМД в Україні в умовах війни та зростаючих потреб людей у сфері охорони здоров’я.
Конференція ПМД була організована за фінансової підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Зміцнення місцевих та національних систем первинної медичної допомоги та охорони здоров’я для забезпечення відновлення та стійкості країн у контексті COVID-19».
Дякуємо організаторам за дуже цікаву та корисну конференцію для первинної ланки! Отриманні знання та поради будемо втілювати майбутній розвиток первинної медичної допомоги та в якість надання медичних послуг в Торецькій громаді!




