18 липня у м. Києві на базі медично-психологічного центру “Дитина з майбутнім” розпочалася видача гуманітарної допомоги від американської орнанізіції GEM у партнерстві HGBF, яку допомагають доставляти волонтери GEM, жителям Торецької міської територіальної громади, які наразі проживають в Київській області. Усіх отримувачів попередньо було запрошено за допомогою телефонного дзвінка.
Щиро дякуємо благодійникам за Вашу постійну підтримку та допомогу. Ваша підтримка мешканцям Торецької громади дуже необхідна та потрібна саме зараз, в такі скрутні для нас часи. Надаючи допомогу, ви надаєте не тільки матеріальні цінності, а підтримуєте нашу віру у мирне майбутнє. Дякуємо Вам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.




