вул. Центральна, 55Г місто Торецьк Донецька обл. 85200

День пам’яті жертв Голодоморів

🕯 Щороку, у четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
У 2025 році цей день припадає на 22 листопада.

З метою гідного вшанування пам’яті загиблих, привернення уваги до злочинів тоталітарного комуністичного режиму та відновлення історичної справедливості, Колектив «Центру сімейної медицини» м. Торецька разом з гуманітарними хабами Торецької громади долучилися до загальноукраїнської акції «Запали свічку».

Ми запалили свічки пам’яті та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у страшні роки Голодомору.
Пам’ятаємо. Єднаємося. Не забуваємо. 🕯🇺🇦

 

День пам’яті жертв Голодоморів

 

https://www.facebook.com/share/p/17R88PEvAc/