Сьогодні ми з вами поговоримо про біль у вухах 🩺
У кожного із нас колись була така ситуація, коли раптово починає боліти вухо 😣
І саме зараз немає можливості звернутися до лікаря, тому що частіше це трапляється ввечері або вночі 🌙
Біль посилюється, стає більш інтенсивним, а звернутися до лікаря вже немає можливості.
Якщо ви хоча б один раз відчували, що таке біль у вусі — ви запам’ятаєте це назавжди.
І у всіх людей лише одне питання в цей момент:
«Болить вухо — щось треба закапати».
❗ Що саме?
В мене є для вас відповідь — вона дуже проста.
Нічого.
До огляду ЛОР-лікаря у вухо не можна закапувати жодні краплі 🚫💧
Тому що причина може бути різна.
І ті краплі, які допомогли вашому знайомому, вам у кращому випадку просто не допоможуть, а у гіршому — можуть нашкодити ⚠️
Причина болю у вусі може бути різна:
🔹 дисфункція слухової труби;
🔹 стороннє тіло;
🔹 гострий середній отит;
🔹 або навіть симптом гострого тонзиліту.
Тому капати спирт, перекис водню, олії, цибулевий сік або використовувати народні методи я не рекомендую 🚫
✅ Що ж треба робити?
У першу чергу — знеболити.
Ібупрофен або парацетамол 💊
Я рекомендую починати саме з них.
Знеболили, дочекалися ранку 🌅 та прийшли на огляд до ЛОР-лікаря 👨⚕️
Звертайтеся за допомогою та не відкладайте візит до лікаря! 🤝
📍 Амбулаторія ЗП-СМ №10, Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 103/8
🔗 https://maps.app.goo.gl/jne6eszB5A34QYhv5
📞 0687608242
