Гуманітарна місія дуже важлива для Торецької громади у військовий час. Єдиною метою гуманітарних працівників, є захищати і допомагати постраждалим від війни, забезпечуючи їх їжею, водою, житлом, медичною підтримкою і таким необхідним. Допомагати людям разом із волонтерами і мешканцями самих громад, яким надають підтримку. Сьогодні на Софійській площі в місті Києві відбулося відкриття виставки разом із гуманітарною спільнотою, представниками Уряду України, дипломатичних кіл та донорською спільнотою. В заході присвяченому Всесвітньому дню гуманітарної допомоги взяли участь віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, гуманітарна координаторка в Україні Деніз Браун, заступник Голови Місії Посольства Ірландії в Україні Оуен Дугган, а також представники інших гуманітарних місій та організацій, таких як: ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН, «Данська рада у справах біженців», «OCHA», «Людина в біді», БО «БФ «Янголи спасіння», Міжнародна організація Червоного Хреста, Національний комітет Товариства Червоного Хреста України і представники громадської ради при облдержадміністрації Донецької області та директорка Центру сімейної медицини в м. Торецьк Ганна Рябова. У заході також взяли участь представники дипломатичного корпусу. Зокрема відбулася бесіда з заступником Голови Місії Посольства Ірландії в Україні Оуен Дугган щодо взаємодопомоги Україні. Ми дуже вдячні за гуманітарну допомогу та місії, які ви виконуєте для нас, за Вашу працю та неоціненний вклад в спасіння та розбудову нашої України. Ми разом переможемо, відновимо та розбудуємо Україну. Разом до перемоги.
#Всесвітній день гуманітарної допомоги




