з Днем медичного працівника!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника! Ваша самовіддана праця, майстерність та щире прагнення допомогти людям гідні найвищої шани та поваги. Бажаємо міцного здоров’я, ясності думок та професійного успіху. Нехай Ваші дні будуть сповнені вдячністю пацієнтів, підтримки колег та поваги близьких. І в потоці щоденних справ у Вас завжди буде час для себе та родини. 🙏 Дякуємо за Вашу невтомну та важливу працю у збереженні здоров’я та життя – найбільших земних цінностей! Щастя Вам, родинного затишку та здійснення всіх мрій! Дякуємо! Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м.Торецька Ганна РЯБОВА
