
Звіт за тиждень
Попри бойові дії та напружену ситуацію в Торецькій громаді КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» м. Торецька продовжує працювати та надавати первинну медичну допомогу мешканцям громади. На 2023 рік укладено 6 пакетів з НСЗУ для надання медичної допомоги мешканцям міста Торецька. Наші сімейні лікарі не полишають свої робочі місця, надають якісну медичну допомогу всім, хто її потребує, як мешканцям Торецької громади, так і внутрішньо-переміщеним особам. В м. Києві, м. Хмельницькому, м. Черкасах, м. Дніпрі працюють медичні хаби для внутрішньо переміщених осіб. Постійно проходяться оперативні наради з керівництвом, на яких опрацьовуються актуальні та проблемні питання лікарні. Постійно приймаються управлінські рішення, вдосконалюється структура лікарні. В амбулаторіях ЗП-СМ та медичних хабах працюють пункти видачі лікарських засобів, де постійно видаються безкоштовно ліки пацієнтам. Загалом тиждень пройшов дуже змістовно в напруженому режимі. Тиждень, що…









