Спільна робота заради здоров’я людей
🚑 26 листопада, в межах підписаного Меморандуму між Торецькою міською військовою адміністрацією та Державною установою «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України», було здійснено госпітальне перевезення пацієнта. Пацієнта успішно доставили та госпіталізували до відділення інституту для подальшого спеціалізованого лікування. 💙 Ми продовжуємо працювати разом, об’єднуючи зусилля заради найважливішого — життя та здоров’я людей. Підтримуємо, допомагаємо, лікуємо. Разом — сильніші! https://www.facebook.com/share/p/14P1VLFcKsP/
