
З 23 листопада 2022 року КНП «ЦПМСД» м. Торецька запускає цикл інтерактивних прямих ефірів
Ефіри будуть проводити заступники директора та лікарі КНП «ЦПМСД» м. Торецька. Перший ефір відбудеться вже завтра, 23 листопада, о 13.00 на тему: «Відповіді на найпоширеніші питання про направлення до лікарів». Проводити прямий ефір буде заступник директора з якості медичного обслуговування Лариса ПЕЦ. Де дивитися та задавати питання: сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/kz.cpmsp.dzer/ Підпішиться на нашу сторінку у Фейсбуці, щоб отримувати нагадування про нові ефіри! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!









