
Участь в Українській школі медсестринства
30.03.2023 року медичні сестри КНП «ЦПМСД» м. Торецька взяли участь в Українській школі медсестринства: працюємо в умовах війни, захід в рамках 31-ї Міжнародної медичної виставки Public Health 2023. Організатори заходу ГО «Асоціація медичних сестер України» та ГО «Національна спілка медичних сестер приватної практики». Головіні питання, які були заслухані: Розбудова сестринської справи, розширення повноважень медичної сестри на первинці. Питання післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку медичних сестер. Дякуємо організаторам за дуже цікавий та корисний захід! [su_custom_gallery source="media: 6618,6619,6620,6621" limit="67" link="lightbox" width="350" height="400" title="never"]









