
Продовжуємо популяризувати здоровий спосіб життя
Продовжуємо популяризувати здоровий спосіб життя та підтримку здоров’я мешканців Торецької громади, які зараз тимчасово проживають у м. Дніпрі. 14 червня директорка КНП «ЦПМСД» м. Торецька Ганна Рябова, начальник відділу культури Торецької МВА Юлія Воронцова та представники Філії Асоціації «Ерцте дер Вельт» в Україні генеральний координатор Девід Шустер та медичний координатор Девід Делем взяли участь в урочистому підписанні меморандуму між Торецькою міською військовою адміністрацією Бахмутського району Донецької області , КНП «ЦПМСД» м. Торецька та Філією Асоціації «Ерцте дер Вельт» в Україні, підписання якого стало можливим завдяки співпраці начальника Торецької МВА Василя Чинчика з представниками Філії Асоціації «Ерцте дер Вельт» в Україні. Підписання меморандуму націлене на постійну співпрацю та подальше відновлення Торецької громади, відбудовування закладів охорони здоров’я, які постраждали в наслідок агресії російської федерації та отримання медичного обладнання, продовження проекту мобільних бригад для…









