«Щеплення об’єднує Донеччину»: на Донеччині розпочався конкурс кращих практик з імунопрофілактики
ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» спільно з Департаментом охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації оголошують про початок обласного конкурсу «Щеплення об’єднує Донеччину», який проводиться до Європейського тижня імунізації – 2026. Його головна мета — підтримати кращі практики у сфері вакцинації, поширити доказові комунікаційні рішення, посилити якість організації послуг з імунопрофілактики та підвищити рівень довіри населення до щеплень. Конкурс стане майданчиком для представлення практичних рішень, які вже працюють у громадах і закладах охорони здоров’я. Йдеться про інформаційні кампанії на підтримку вакцинації, навчання персоналу з комунікації з пацієнтами, командні ініціативи, сервісні рішення без бар’єрів, кейси роботи в складних умовах, аналітику охоплення щепленнями та приклади якісного управління імунізацією на основі даних. Окрема номінація присвячена історіям довіри, які мотивують до вакцинації без порушення етичних норм і конфіденційності. До участі у конкурсі запрошуються заклади охорони здоров’я всіх рівнів,…
